W sklepie Raj Obuwia dbamy o to, aby każdego sezonu nie zabrakło niepowtarzalnych modeli, nowych i modnych.

Zapewniamy świetne ceny i najlepszą obsługę.

Buty i torebki dla naszych klientów wybieramy dbając o detale i przykładając dużą uwagę do szczegółów. Gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Jeżeli rozmyślisz się z zakupu np. z powodu źle dobranego rozmiaru, można towar zwrócić w terminie 30 dni.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór torebek, butów damskich i męskich oraz akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji obuwia. Można u nas znaleźć modne szpilki, wygodne trampki, piękne kozaki, pantofle męskie i inne, wykonane z najwyższej jakości skór, gwarantujące wieloletnie użytkowanie i satysfakcję. Właściwie dobrane buty mogą być kluczowym elementem stroju i podkreślać nasz wyjątkowy styl. Dzięki wielu dostępnym fasonom mamy możliwość czuć się komfortowo i wyglądać stylowo w każdych warunkach pogodowych oraz nie grozi nam nuda. Buty stanowią wykończenie każdego stroju , są piękną a za razem użyteczną ozdobą.


Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży obuwia.

Nasz sklep cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego miasta i okolic. Fanpage „Raj Obuwia” przyciąga wielu zadowolonych klientów, stąd duża liczba polubień i zainteresowanych. Początkowo mieliśmy tylko sprzedaż stacjonarną, teraz chcemy poszerzyć nasze horyzonty o sprzedaż internetową, aby klienci z całego kraju mogli wzbogacić swoją garderobę o unikatowe modele butów i torebek, które mamy w swojej ofercie.