Informacje podstawowe
 1. Zabezpiecz zwracany produkt oraz umieść go w kartonie razem z wypełnionym i podpisanym Formularzem Zwrotu.
  Jeśli nie posiadasz Formularza Zwrotu, pobierz go tutaj.
 2. Kliknij Dokonaj zwrotu i wybierz produkty, które chcesz zwrócić wskazując powód zwrotu.
 3. Nadaj paczkę.
 4. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 7-14 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 21 dni.
Ważne
 1. Jeśli korzystasz z kartonu, w którym otrzymałeś zamówienie – usuń starą etykietę nadawczą. Paczkę starannie zaklej i zaadresuj: Raj Obuwia, Wyszyńskiego 18B, 21-400 Łuków
 2. Jeśli zwracasz więcej niż jeden produkt możesz umieścić je w jednym opakowaniu zbiorczym. Jeśli wysyłasz więcej niż jedną paczkę, do każdej z nich wygeneruj osobny kod i nadaj jako osobne przesyłki.
 3. Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 4. W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayU pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tego serwisu.
 5. Jeżeli klient korzysta z formy zamówienia - paczki pobraniowej i paczka zostanie przez nas wysłana i nie zostanie  odebrana przez adresata to w takiej sytuacji kosztami tej wysyłki zostanie obarczony klient, który złożył zamówienie. Jeżeli nie nastąpi zwrot poniesionych przez nas kosztów sprawę przekierujemy do działu windykacji


Pobierz Formularz zwrotu towaru